پنجره دو حالته

پنجره دو حالته- در اصل سه نوع مختلف در یک محصول است.یک پنجره ثابت ، یک  تک حالته چپ یا راست بازشو و یک پنجره بالا بازشو تشکیل شده است.این  با استفاده از یراقی که در آنها استفاده شده و دستگیره ای که بروی آنها نصب شده

به شما قابلیت حرکت پنجره و نوع بازشدن آن را مشخص خواهد کرد.چرخاندن دستگیره 90 درجه به شما امکان می دهد. پنجره خود را به سمت راست یا چپ باز کنید.

و با گردش 180 درجه ای دستگیره به صورت کلنگی یا بالا بازشو عمل میکند.این سیستم ساده باعث کاربرد این نوع از پنجره ها بسیار زیاد شود.البته توجه داشته باشید که از برند برتر درب و پنجره دوجداره استفاده کنید تا کیفیت کارتان بالا باشد.

چگونگی تهویه با پنجره

سوالی که پیش می آید این است که چگونه با این نوع پنجره ها جریان هوا رد و بدل خواهد شد.

و تهویه انجام میگیرد؟عملکرد حالت دوم و کلنگی آن باعث می شود بازشو به حالت شیب در بیاید و قسمت بالا پنجره کج شود که با این شیب هوای گرم به راحتی از بالا خارج شده و گردش هوا و تهویه ساختمان انجام خواهد شد.

پنجره دو حالته

 پنجره دوحالتهپنجره دو حالته در نگین پنجره مازندران بابل

 

قفل چند منظوره

با افزایش تعداد نقاط قفل اطمینان حاصل میکنید که پنجره از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

قیمت پنجره دوجداره دو حالته

قیمت پنجره دوجداره دو حالته به یراق آلات و اجزایی همچون اسپانیولیت، دستگیره و شیشه به کار رفته در آن بستگی دارد. هزینه پنجره‌های دوحالته به اندازه و رنگ پنجره نیز بستگی دارد.

نگهداری و تمیزی کردن آسان

یکی از ساده ترین مواردی که نمیتوان از آن غافل شد نگهداری و تمیز کردن پنجره است.

با بازکردن کامل پنجره می توانید شیشه خارجی را از داخل منزل خود تمیز کنید.همچنین امکان دسترسی آسان به اجزای پنجره را فراهم خواهد کرد. که امکان تعمیر و نگهداری آسان یا رگلاژ را به آسانی فراهم خواهد کرد.

نصب و تولید انواع درب و پنجره در نگین پنجره بابل ، نگین پنجره تولید کننده با کیفیت ترین درب و پنجره در مازندران

پنجره دو حالته – نگین پنجره