پنجره دو جداره دوحالته

پنجره دو جداره دوحالته | شما هم ممکن است با این سوال برخورده باشید. که چرا پنجره دوحالته بهترین نوع پنجره دوجداره می باشد؟ ممکن است خیلی از شرکت های ارائه دهنده. خدمات پنجره دوجداره به شما گفته باشند که اگر پنجره عایق تری می خواهید. مدل لولایی دوحالته را انتخاب نمایید. در این نوشته می خواهیم به پاسخ این سوال بطور مفصل بپردازیم:

امروزه برای اجرای پنجره های ساختمان مسکونی ، اداری ، تجاری در حال ساخت و یا تعویض پنجره های قدیمی ساختمان، گزینه های بسیار زیادی در پیش رو خواهید داشت چه از نظر جنس و متریال و چه از نظر نوع پنجره و مدل باشو آن.

..

با پیشرفت صنعت شیشه دوجداره و پنجره های دوجداره دست شما برای اجرای پنجره های دلخواه با طرح های متفاوت باز خواهد بود. می توانید با توجه به طراحی طرحان ساختمان و سلیقه خود از پنجره های upvc ، آلومینیوم ، چوب و … استفاده کنید. پنجره های دوجداره می تواند با رنگ دلخواه شما با شیشه های کوچک ، متوسط ، بزرگ در طرح های مختلف تولید شود تا خواسته شما به درستی انجام پذیرد.

قاعدتا هر کدام از پنجره ها چه از نظر جنس چه از نظر مکانیزم تولیدی دارای فوایدی هستند. و باتوجه به محل پروژه و نوع کاربری آن به شما پیشنهاد داده خواهند شد. اما در حالت کلی بیشرین پنجره ای که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. و توسط شرکت های تولید کننده پنجره دوجداره به مشتریان پیشنهاد می گردد. پنجره لولایی با یراق دوحالته می باشد.

 

"<yoastmark

در بین مشتریان و مصرف کنندگان پنجره های دوجداره نیز این دیدگاه تثبیت شده است که پنجره دو حالته یهترین عملکرد را خواهد داشت. حال این سوال به وجود می آید که با توجه به وجود انواع پنجره های دوجداره چرا پنجره دوحالته بهترین نوع پنجره دوجداره می باشد؟

در پنجره دوحالته یراق یه صورت یکپارچه دور تا دور لنگه بازشو قرار گرفته است. و به وسیله ضامن ها و پلیت های قارچی موجود ، پروفیل لنگه و بازشو درون هم چفت می شوند. که این فرایند ایمنی بالایی را ایجاد خواهد کرد. اما در پنجره تک حالته این قطعات در یک ضلع بازشو( ارتفاع سمت دستکیره ) قرار می گیرند. و در پنجره کشویی اصلا همچین اتفاقی نمی افتد. و لاستیک ها توسط فشار یراق به یکدیگر فشرده نمی شوند.

 

پنجره دو جداره دوحالته

در اینجا به امکانات و خاصیت های پنجره لولایی دو حالته می پردازیم:
چرا پنجره دوحالته بهترین نوع پنجره دوجداره می باشد؟
آیا تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره امکان پذیر است؟

۱- قیمت مناسب و پایین تر پنجره دوحالته نسبت به نوع کشویی و…
۲-کاهش مطلوب ضریب انرژی
۳- آب بندی و هوابندی کامل
۴-از بین رفتن گرد غبار به داخل واحد و کاهش هزینه های نظافتی
۵-کاهش ضریب صوت و از بین رفتن صدای های مزاحم
۶-کاربری آسان و عدم اشغال فضای در صورت باز شدن
۷- هندسه ظریف تر نسبت به پنجره ها کشویی و….
۸-امکان ساخت پنجره دوحالته به اشکال هندسی مختلف و اجرای خم های هلال و ویترینی
۹-ایمنی بالاتر و ضد سرقت بودن پنجره دوحالته

۱۰-قیمت مناسب و پایین تر پنجره دوحالته نسبت به نوع کشویی در هر دو حالت پنجره upvc پنجره آلومینیومی

 

پنجره دو جداره دوحالته

پنجره دوجداره دوحالته